14 Лип
.

Різноманіття жіночих сумочок дуже радує, але разом з цим, вводить в ступор. Як освоїти складну модну абетку? Як не загубитися в такому такій кількості назв?

Пропонуємо короткий освітній курс за типами жіночих сумок. Ці знання допоможуть вам не розгубитися в галантерейному відділі, правильно визначитися з вибором в інтернет-магазині, а також блиснути перед продавцями та подружками!

Барсеткамаленька сумочка з ремінцем. Дамську барсетку традиційно носять на зап'ясті, але ніщо не заважає носити її просто в руці. Барсетка може бути як повсякденним, так і ошатною. Першу зручно брати з собою на прогулянки, захопивши гаманець, телефон і помаду, а вечірній варіант буде доречний в театрі, ресторані або на урочистому прийомі. У цієї моделі є ще назва "напульсник", обгрунтована розміщенням короткого ремінця на пульсі руки. Всередині може бути кишеня на блискавці для телефону.

Клатч (Clutch) – невелика сумочка, призначена, перш за все, для доповнення вечірнього одягу і урочистих виходів. Класичний клатч не має ручок і ремінців, його носять під пахвою або просто в руці. Але ця сумочка може бути доповнена прорізними ручками, витонченим ремінцем або ланцюжком. Як матеріал може бути використана шкіра, шкірозамінник, замша, оксамит, атлас і будь-який інший матеріал.


Більш жорсткі моделі клатчів, прикрашені стразами, виділені в окрему групу, під назвою мінодьер. Їх носять просто в руці, на ремінці (частіше ланцюжку) або утримують пальцями, використовуючи ручки у вигляді з'єднаних між собою кілець. Дуже красиво виглядають металеві моделі під срібло або золото. У тканинних виробах використовують жорсткі каркаси з металу або пластику. Всередині сумочки поміщається все необхідне для вечірки: помада, дзеркало, гаманець, телефон.


Сумка багетвид жіночої сумки, має подовжену форму і закруглені краї, дуже схожа на довгу булку, звідси і назва моделі. Як правило, сумку-багет доповнюють два укорочених ремінця, що дозволяють носити сумку на плечі, розташовуючи її під пахвою. Сучасні багети можуть мати одну ручку, або дві коротких ручки для носіння в руках і довгий широкий ремінець. Така модель-на-віч повненьким і невисоким дівчатам. Усередині комфортно можна розмістити парасольку, косметичку, мобільник та інші жіночі дрібниці.


Сумка-конвертідеальний варіант для ділових леді. Модель відмінно доповнює діловий костюм, а складені в неї важливі документи залишаться цілими. Конверти можуть бути різних розмірів і кольорів, жорсткі і м'які. Іноді їх доповнюють ремінцями для зручності перенесення. Така модель жіночої сумки погано підходить для повсякденного використання, так як в неї неможливо покласти нічого, крім ділових паперів, електронної книги, ескізів або планшета.Сумка поштаря (Messenger bag) – популярна жіноча модель прямокутної форми. Практичний фасон доповнює довгий ремінець, оснащений широкої подушечкою, що розташовується на плечі. Струнким дівчатам можна носити цю сумочку перекинувши через груди, а жінкам з розміром грудей більше третього краще на одному плечі. Стильно виглядають моделі з рудою і коричневої шкіри, а в чорній кольоровій гаммі модель підходить до класичного костюма.Сумка ківш створена для тих, хто любить складати в свою сумочку непередбачені дрібні покупки. Сюди дійсно може вміститися багато, а м'яка форма не буде обмежувати простір. Однак такий фасон не дуже зручний для тих, хто любить ідеальний порядок.