Блог

04 Гру
поради

Як правильно підібрати сумку до взуття

Уміння правильно поєднувати сумку і взуття допоможе вам завжди виглядати стильно. Ще кілька років тому єдиним можливим варіантом підібрати сумку до взуття була покупка абсолютно однакових за кольором та стилем комплектів. Потім дизайнери в один голос сказали, що не тільки колір взуття та сумки повинен бути різним, але і загальний стиль цих речей може принципово не збігатися. Мода змінюється, а стиль залишається. Зараз, незважаючи на модні віяння, ми можемо проявляти більше фантазії при підборі сумки під взуття. Але образ повинен бути гармонійним в цілому. Щоб навчитися підбирати і поєднувати сумку і взуття, ми пропонуємо запам'ятати вам кілька простих, але ефективних правил.

17 Жов
поради

Жіночі аксесуари в діловому стилі

Діловий імідж часто здається сухим, монотонним, нецікавим. Це не так. Нюанси в дрібницях. Як поєднати сучасну моду і строгість? Як залишитися привабливою і цікавою в суто офіційній обстановці? Звернемо увагу на аксесуари.

Що таке сумка-шоппер?

Шоппер (іншими словами велика сумка) являє собою містку і міцну жіночу сумку, яка підходить для щоденного використання.

15 Сер
поради

10 правил етикету жіночої сумки

Жіноча сумка - невід'ємний аксесуар будь-якого жіночого образу. Різноманіття форм, розмірів і моделей сумок дозволяє модницям експериментувати з власним образом, доповнюючи його стильними акцентами. Незважаючи на те, що сучасна мода допускає практично будь-які експерименти, існує все ж «сумочний» етикет, який визначає, які сумки допустимі в різних випадках. Основами цього етикету повинна оволодіти кожна жінка, адже без них неможливо складання стильного і гармонійного образу.

01 Сер
поради

Як зберігати сумки

Давно відомий факт - кількість сумок в жіночому гардеробі може наближатися до нескінченності, і всі ці сумки потрібно десь зберігати. Повсякденні і вихідні, нейтральні і ті, що точно збігаються за кольором з певною парою туфель або ременем, великі і маленькі - який би набір сумок у вас не був, - в цій статті ви побачите всі можливі способи розмістити їх з максимальною зручністю особисто для себе.

25 Лип
поради

Догляд за замшевою сумкою

Всі ми знаємо, що замша примхливий матеріал, але при цьому саме вона додає образу особливої солідності. Мʼяка замшева сумка виглядає дуже стильно. Тим жінкам, які до неї небайдужі і люблять часто носити з собою, буде цікаво дізнатися, як почистити таку сумку, використовуючи найпростіші засоби.

14 Лип
поради

Типи і назви жіночих сумок

Різноманіття жіночих сумочок дуже радує, але разом з цим, вводить в ступор. Як освоїти складну модну абетку? Як не розгубитися в такій кількості назв? Пропонуємо короткий освітній курс за типами жіночих сумок.

Модні сумки осінь-зима 2018-2019 р.р.

Головні 7 трендів 2018-2019. Круглі плоскі, круглі об'ємні, схожі на м'яч, маленькі, великі - все варіанти підійдуть. Саме в осінньо-зимових колекціях 2018-2019 багато брендів представили свою інтерпретацію круглих моделей.

Що таке клатч і як правильно його вибрати

Клатч — це маленька сумочка, призначена для різноманітних жіночих дрібничок, таких як помада, пудра, телефон, ключі тощо.

12 Кві
поради

Як правильно вибрати сумку?

Жіноча сумочка - загадка. Вміст дамської сумочки може дуже багато чого розповісти про її господиню - розкрити характер, звички, уподобання.

Модні сумки 2018: всі тенденції, кольори та моделі (фото)

Як відомо, жіночих сумок багато не буває. Це незамінний аксесуар, що дозволяє доповнити образ і зробити його більш яскравим. Які моделі будуть в тренді весь наступний 2018 рік?

Модні кольори в одязі та аксесуарах весна-літо 2018 року

Які модні кольори весна-літо 2018 року включили в топ-12 Panton?

03 Січ
поради

Ви шукаєте нову сумочку?

Ви шукаєте нову сумочку? Підбираючи сумочку для своєї колекції, будьте впевнені в тому, що вона відповідає тому стилю, який вам необхідний. Офіс, прогулянки, поїздки на вихідні, похід в ресторан - кожне з цих заходів вимагає особливої сумки, яка буде не тільки прикрашати вас, а й виявиться корисною.

Scroll To TopScroll To Top
Закрити